Planning
datumTrainingWedstrijden  
ma 1-jul6 x 1000 m P200D
di 2-julRust
wo 3-jul10 x 250 m P150D
do 4-julDL 10-12 km
vr 5-julRust
za 6-julDL 15-20 km
zo 7-julCreatieve 60 min
ma 8-jul4 x 1500 m P500D
di 9-julRust
wo 10-jul12 x 200 m P200D
do 11-julDL 10-12 km
vr 12-julRust
za 13-julDL 75 min5-10 km Voorthuizenloopt
zo 14-julCreatieve 60 min
ma 15-jul5 x 1200 m P300m
di 16-julRust
wo 17-jul10 x 300 m P100DHenschotermeergames 15 km Estafette
do 18-julDL 10-12 km
vr 19-julRust
za 20-jul90-100 min Bostraining
zo 21-julCreatieve 60 min
ma 22-jul7 x 800 m P200D
di 23-julRust
wo 24-jul4 x 100-200-300-400 m P200D
do 25-julDL 10-12 km
vr 26-julRust
za 27-julDL 15-20 km
zo 28-julCreatieve 60 min
ma 29-jul6 x 1000 m P200D
di 30-julRust
wo 31-jul12 x 250 m P150D
do 1-augDL 10-12 km
vr 2-augRust
za 3-augDL 15-20 km
zo 4-augCreatieve 60 min
ma 5-aug1500 m - 500 m - 1500 - 500 m - 1500 m - 500 m P500D
di 6-augRust
wo 7-aug12 x 300 m P100D
do 8-augDL 10-12 km
vr 9-augRust
za 10-augDL 15-20 km
zo 11-augCreatieve 60 min
ma 12-aug5 x 1200 m P300D
di 13-augRust
wo 14-aug4x 100-200-300-400 m P200D
do 15-augDL 10-12 km
vr 16-augRust
za 17-aug90-100 min BostrainingDuo 21 km Putten
zo 18-augCreatieve 60 min
ma 19-aug7 x 800 m P200D
di 20-augRust
wo 21-aug15 x 200 m P200DGildeloop Soest
do 22-augDL 10-12 kmWiekenloop Hulshorst
vr 23-augRust
za 24-augDL 15-20 km
zo 25-augCreatieve 60 min
ma 26-aug2 x 1000 m + 2 x 1200 m + 2 x 800 m P200-300-200 m
di 27-augRust
wo 28-aug8 x 400 m P200DHenschotermeergames 10 km Duoloop
do 29-augDL 10-12 km
vr 30-augRust
za 31-augDL 15-20 kmDorpsloop Hoevelaken
zo 1-sepCreatieve 60 minRoyal Run Soestdijk
ma 2-sep500-1000-1000-500-1000-1000 m P500D
di 3-sepRusts Heerenloop Ermelo
wo 4-sep15 x 250 m P150DHulckesteinloop Nijkerk
do 5-sepDL 10-12 km
vr 6-sepRust
za 7-sepDL 15-20 kmLoop naar de pomp, Noordeloos
zo 8-sepCreatieve 60 min
ma 9-sep4 x 1500 m P500D
di 10-sepRust
wo 11-sep8 x 400 m P200D
do 12-sepDL 10-12 km
vr 13-sepRust
za 14-sepDL 15-20 kmHeiderun Ede
zo 15-sepCreatieve 60 min
ma 16-sep6 x 1200 m P300D
di 17-sepRust
wo 18-sep10 x 200 m P200D + 5 x 250 m P150m
do 19-sepDL 10-12 km
vr 20-sepRust
za 21-sepDL 15-20 km of Heideloop trail run Ermelo
zo 22-sepCreatieve 60 min
ma 23-sep2x 1000 m + 2x 1200 m + 1x1500 m P200-300-500 m
di 24-sepRust
wo 25-sep12 x 300 m P100D+800m
do 26-sepDL 10-12 km
vr 27-sepRust
za 28-sep90-100 min Bostraining
zo 29-sepCreatieve 60 min10 van Tiel
ma 30-sep7x 800 m P200D
di 1-oktRust
wo 2-okt4x 100-200-300-400 m P200D
do 3-oktDL 10-12 km
vr 4-oktRust
za 5-oktDL 15-20 kmMolenloop, Alblasserdam
zo 6-oktCreatieve 60 min
ma 7-okt6x 1000m P200D
di 8-oktRust
wo 9-okt15x 250m P150D+800 m
do 10-oktDL 10-12 km
vr 11-oktRust
za 12-oktDL 15-20 kmArkervaartloop
zo 13-oktCreatieve 60 min
ma 14-okt500-1000-1000-500-1000-1000 m P500D
di 15-oktRust
wo 16-okt12 x 200 m P200D = 1000 m
do 17-oktDL 10-12 km
vr 18-oktRust
za 19-okt90-100 min Bostraining
zo 20-oktCreatieve 60 min21 km - 42 km Amsterdam
ma 21-okt2x 1000 m + 2x 1200 m + 1x1500 m P200-300-500 m
di 22-oktRust
wo 23-okt10 x 200 m P200D + 2 x 500 m P300m
do 24-oktDL 10-12 km
vr 25-oktRust
za 26-okt90-100 min BostrainingPheidippides estafette Utrecht
Boerman Transportloop, Gorinchem
zo 27-oktCreatieve 60 min
ma 28-okt6 x 1200 m P300D
di 29-oktRust
wo 30-okt12 x 300 m P100D + 1000 m
do 31-oktDL 10-12 km
vr 1-novRust
za 2-novDL 15-20 km10-21 km Renswoude of epe
zo 3-novCreatieve 60 min
ma 4-nov3 x 1500 m P700D
di 5-novRust
wo 6-nov10 x 200 m P200D + 2 x 500 m P300m
do 7-novDL 10-12 km
vr 8-novRust
za 9-novDL 15-20 km5-10 km Zandenplasloop, Nunspeet
zo 10-novCreatieve 60 min
ma 11-nov7 x 800 m P200D
di 12-novRust
wo 13-nov4x 100-200-300-400 m P200D
do 14-novDL 10-12 km
vr 15-novRust
za 16-novDL 15-20 km
zo 17-novCreatieve 60 min
ma 18-nov2x 1000 m + 2x 1200 m + 1x1500 m P200-300-500 m
di 19-novRust
wo 20-nov15 x 200 m P200D
do 21-novDL 10-12 km
vr 22-novRust
za 23-nov90-100 min Bostraining
zo 24-novCreatieve 60 min
ma 25-nov500-1000-1000-500-1000-100 m P500D
di 26-novRust
wo 27-nov8x 400 m P200D
do 28-novDL 10-12 km
vr 29-novRust
za 30-novDL 15-20 km5-10-15 km Sint Nicolaasloop
zo 1-decCreatieve 60 min
ma 2-dec6x 1000m P200D
di 3-decRust
wo 4-dec10 x 200 m P200D + 2 x 500 m P300m
do 5-decDL 10-12 km
vr 6-decRust
za 7-decDL 15-20 km5-10 km Koude Polderloop
zo 8-decCreatieve 60 min
ma 9-dec7 x 800 m P200D
di 10-decRust
wo 11-dec10x 300 m P100D
do 12-decDL 10-12 km
vr 13-decRust
za 14-dec90-100 min Bostraining
zo 15-decCreatieve 60 min
ma 16-dec2x600-2x800-2x1000 m P200D
di 17-decRust
wo 18-dec4x 200 m P200D + 4x 300m P100D + 2x 800m P200D
do 19-decDL 10-12 km
vr 20-decRust
za 21-decDL 15-20 km
zo 22-decCreatieve 60 min
ma 23-dec6 x 1200 m P300D
di 24-decRust
wo 25-decDL 15 km
do 26-decDL 10 km
vr 27-decRust
za 28-dec90-100 min Bostraining
zo 29-decCreatieve 60 min
ma 30-dec500-1000-1000-500-1000-1000 m P500D
di 31-decRustSylvester Cross
wo 1-jan8x 400 m P200D
do 2-janDL 10-12 km
vr 3-janRust
za 4-janDL 15-20 kmFlorijnwinterloop 10 EM of 10 km Cross
zo 5-janCreatieve 60 min